Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Rabat14% Kosz Mesh + Rama 45, 185mm platinum

Kosz Mesh + Rama, 185mm platinum

Elfa

264288

220,00 zł

new

Nasza cena:

189,20 zł / szt.
Produkt dostępny online

-14%

220,00 zł

Sytem Elfa – garderoby, szafy na wymiar, do zabudowy, wnękowe

System przechowywania Elfa to doskonały sposób na zagospodarowanie zarówno małej jak i dużej powierzchni. Bogaty w akcesoria system gwarantuje utworzenie funkcjonalnych pomieszczeń, które w szybki i sprawny sposób można samodzielnie przearanżować – w zależności od potrzeb użytkowników czy też zmieniających się pór roku. System może być zastosowany we wszystkich typach pomieszczeń, umożliwia wykonanie dowolnej szafy na wymiar, do indywidualnej zabudowy, szafy wnękowej itp. Elfa umożliwia wykonanie praktycznej szafy do przedpokoju, sypialni, kuchni i spiżarni. Tworzy doskonałe miejsca do przechowywania w pomieszczeniach biurowych, pokojach dziecięcych i młodzieżowych, pralniach i garażach a także w kącikach majsterkowiczów.

Produkty Elfa objęte są aż 10 - letnią gwarancją!

Jak odpowiednio dobrać system zabudowy Elfa

1. Wybierz rodzaj systemu

System zabudowy Elfa Classic

System Elfa Classic wykonany jest z trwałych, stalowych elementów lakierowanych na kolor biały lub jasnoszary (platinum). Prosty w wyglądzie, za to w atrakcyjnej cenie.

System zabudowy Elfa Decor

System Elfa Decor wykonany jest z trwałych, stalowych elementów lakierowanych na kolor biały lub jasnoszary (platinum). Półki oraz elementy wykończeniowe wykonane są z płyt fornirowanych okleiną brzozową, orzechową lub lakierowanych na kolor biały.Umożliwia stworzenie stylowego wnętrza, jest droższy niż Elfa Classic.

System zagospodarowania garażu Elfa Utility

System Elfa Utility wykonany jest z trwałych, stalowych elementów lakierowanych na kolor biały lub jasnoszary (platinum) i jest kompatybilny z systemem Elfa Classic (szynami, wspornikami, półkami). To system pozwalający na sprawne i praktyczne zagospodarowanie garażu, zwłaszcza małego, zawiera uchwyty na narty i rowery, haki na drabinę, kable, węże ogrodowe, ułatwia segregację małych narzędzi, śrubek czy teżakcesoriów samochodowych itp.


2. Wybierz system montażu

System ścienny przykręcany

System bazujący na szynach pionowych V przykręcanych do ściany. Do uzyskanej konstrukcji wpina się półki, kosze, wieszaki itp., które można w łatwy i prosty sposób przenosić w inne miejsce, np. z góry na dół. Sposób montażu dostępny zarówno dla systemów Elfa Classic, Decor oraz Utility.
Polecany do stosowania w: dużych garderobach, tam, gdzie przechowywane jest sporo rzeczy lub ciężkie przedmioty np. w spiżarni, w kuchni, w pokojach dziecięcych, w pomieszczeniach biurowych a także jako regał na książki.

System wieszany

System bazujący na szynie poziomej BL (jedyny przykręcany do ściany element), na której wiesza się szyny pionowe H. Do zbudowanej konstrukcji wpina się półki, kosze, wieszaki itp., które można w łatwy i prosty sposób przenosić w inne miejsce, np. z góry na dół. Opisany sposób montażu dostępny jest zarówno dla systemów Elfa Classic, Decor jak i Utility.
Polecany do stosowania w: niedużych szafach wnękowych, w przedpokojach, małych garderobach, w łazienkach.


3. Nie martw się, że szafa będzie za mała

Każdą szafę, garderobę, spiżarnię możesz łatwo i szybko doposażyć dzięki systemowi wolnostojącemu Elfa Freestanding. System ten jest kompatybilny z systemem Elfa Classic, Elfa Décor oraz Elfa Utility pozwala szybko i sprawnie powiększyć powierzchnię przechowywania poprzez dostawienie dodatkowych elementów wolnostojących.
System Elfa to bogactwo półek, koszy, w tym przeznaczonych na buty oraz wieszaków. Wszystkie te elementy mogą być dowolnie konfigurowane oraz zmieniane w zależności od bieżących potrzeb użytkowników.


4. Kiedy już wiesz czego potrzebujesz, odpowiednio zmierz swoje pomieszczenie

a) Wyznacz wysokość pomieszczenia aby dobrać szyny o odpowiedniej długości.
Jeżeli są za długie możesz je dociąć szlifierką kątową (zwaną flexem).

b) Zmierz głębokość oraz szerokość pomieszczenia aby odpowiednio dobrać wsporniki a także półki, kosze itp. o właściwym rozmiarze. Jeżeli półki okażą się za długie możesz je dociąć szlifierką kątową (zwaną flexem).

c) Rozplanuj półki, dla części z nich dobierz kosze, możesz od razu wybrać bardzo praktyczne wysuwane kosze na rolkach jezdnych, wieszaki na spodnie, drążki, półki na buty. Wszystkie akcesoria dostępne są w standardowych rozmiarach.

5. Teraz zamów u nas projekt! 

Koszt projektu wynosi 100 zł i jeżeli kupisz u nas system Elfa, który zaprojektowaliśmy dla Ciebie, koszt projektu zostanie odliczony od zamówienia, czyli będzie bezpłatny.

Zamów projekt systemu zabudowy Elfa

Wysokość18,5 cm
Szerokość449 mm
Kolorplatinum
Głębokość430 mm
Szerokość modułu Elfamoduł 45
Głębokość zabudowy Elfa40 cm
Wymiary45 x 40 x 18,5 cm

Produkty Elfa kompletowane są i wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia i opłacenia zamówienia. 

Produkty Elfa kompletowane są i wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia i opłacenia zamówienia. 

Napisz recenzję

Kosz Mesh + Rama, 185mm platinum

Kosz Mesh + Rama, 185mm platinum

Inne produkty w tej samej kategorii