Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl

Dla architekta

Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy pozwoliło nam opracować korzystne drogi współpracy z architektami, projektantami i wykonawcami. Dbając o jakość asortymentu, zapewniając zaplecze techniczne przed i posprzedażowe oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań zbudowaliśmy zaufanie wielu Klientów indywidualnych, a także Firm z branży wykończeń wnętrz.

Jako firma prężnie rozwijająca się szukamy nowych wyzwań i dróg handlowych. Dbamy o stałych klientów, jak również z chęcią podejmujemy współpracę z nowymi. 

Szczególne znaczenie ma dla nas współpraca z architektami i projektantami wnętrz. Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że wiedza architektów i nasza specjalizacja techniczna  uzupełniają się. Posiadając bogate doświadczenie architekci dostarczają nam informacji o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju artystycznych wizji wnętrz. To właśnie oni najlepiej znają potrzeby klientów.

W odpowiedzi dostarczamy informacje o najnowszych materiałach pojawiających się na rynku i ich właściwościach technicznych oraz możliwościach wykorzystania. Zapewniamy doradztwo techniczne przed i posprzedażowe. Udostępniamy  katalogi, próbki, atesty techniczne.

 

PRZYMIERZ dekoracje dostępne w naszej ofercie DO PROJEKTU. 

Pomożemy zrealizować założenia projektu dzięki profesjonalnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

Dzięki szerokiej ofercie i próbkom materiałów dostępnym w naszym salonie projekt nabierze rzeczywistych kształtów.

  

SHOWROOM – salon sprzedaży

decoHOME ul. Meissnera 19 31-457  KRAKÓW

sklep@deco-home.pl