Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl

Lista produktów producenta: Loft System

Panele ścienne Loft System


Ścienne panele dekoracyjne Loft System 3D sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu staje się bardziej przyjemne. Panele tego producenta posiadają ciekawy design, który przełamuje każde wnętrze i nadaje mu dynamiki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele dekoracyjne 3D jakie posiadamy w naszym sklepie a także inne dekoracje ścienne.


Panele ścienne Loft Design System 3D - nowoczesny trend


Marka Loft Design System to producent paneli, który działa z sukcesem zarówno na rynkach polskich jak i zagranicznych. Wybraliśmy je do naszej oferty dla Państwa, ponieważ zastosowanie tych paneli to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Panele Loft Design System pozwalają przełamać standardowe wnętrze oraz puszczają wodzę fantazji, tworząc na ścianie atrakcyjne wzory 3D. Ściana dzięki tym panelom wygląda na poruszającą się oraz nieprzewidywalną. Jest to idealne oraz innowacyjne rozwiązanie do aranżacji eleganckiej i wyrafinowanej przestrzeni. Panele wprowadzają do każdego wnętrza oryginalność oraz wyjątkowość.


Dzięki tym panelom, prostotę oraz zwyczajność w naszym wnętrzu puszczamy w niepamięć. Panele ścienne Loft Design System to inspiracja dla wielu architektów oraz dekoratorów wnętrz na całym świecie poprzez wprowadzenie trójwymiarowości do wnętrza. Producent ten oferuje szeroką gamę wzorów i kompozycji. Oferta Loft Design System jest stale rozwijana przez specjalistów z zakresu wzornictwa. Propozycja paneli ściennych 3D jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić do swojego domu trójwymiar, ale nie chcą zdecydować się na oklepane grafiki 3D.


Wykonanie paneli Loft Design System 3D


Panele tego uznanego producenta wykonane są w 100 procentach z naturalnych komponentów, które są przyjazne zarówno dla środowiska jak i dla człowieka. Ich głównym składnikiem jest gips. Panele Loft Design System nie posiadają żadnych toksycznych ani lotnych dla otoczenia substancji. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Każdy element tych paneli wykonany jest z niewyobrażalną dbałością o każdy szczegół dzięki czemu są one dobrze dopasowane względem siebie i końcowy efekt potrafi być na prawdę zdumiewający. Producent paneli Loft Design posiada długoletnie doświadczenie a w produkcji stosuje nowoczesne technologie co świadczy składa się na jakość wykonania.


Opis paneli Loft Design System 3D


Niektóre modele tego producenta są wyjątkowo lekkie w porównaniu do innych oferowanych paneli na rynku, dzięki czemu nie wymagają one dodatkowych mocowań oraz specjalistycznych klejów. Panele te cechują się szybkim oraz łatwym montażem, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Również dzięki zastosowaniu unikatowego rozwiązania panele absorbują niepożądane fale dźwiękowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych paneli oraz wzorami tego nowoczesnego producenta.


Podjęliśmy współpracę z Loft Design System, dzięki czemu z wielką dumą prezentujemy je w naszej ofercie! Proponujemy produkty, które są cenione nie tylko na polskim rynku, ale także za granicą.


Warto na etapie doboru skorzystać z porad specjalistów z branży dlatego zachęcamy w razie pytań oraz wątpliwości do kontaktu z nami. Zapraszamy również do naszego showroomu w Krakowie.Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.