Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Listwy i szyny karniszowe

Dekoracyjne listwy karniszowe

Dekoracyjne listwy karniszowe stosowane mogą być w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się karnisze. Najlepiej sprawdzają się one w salonach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Listwy pomagają skutecznie zasłonić karnisze, dzięki czemu uzyskuje się bardzo estetyczny wygląd. Jest to rozwiązanie przydatne dla osób, które uważają, że ich karnisze nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i należy je czymś zasłonić, np. jeśli mamy stare karnisze pamiętające lata 80 i jednocześnie nie chcemy ponosić dużych kosztów ich wymiany. Białe listwy dekoracyjne sprawdzą się w tym przypadku optymalnie. Cechuje je prostota połączona z nowoczesnością, biały kolor oraz wyjątkowy styl. Posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie, a inwestycja w nie, nie wymaga dużych nakładów finansowych. W swojej ofercie proponujemy również listwy ozdobne i inne dekoracje ścienne.

Listwy karniszowe o wyprofilowanych kształtach

Polecane klientom listwy karniszowe mają wyprofilowane kształty, można z powodzeniem zamontować w ich tylnej części oświetlenie LED, aby listwa była jeszcze bardziej funkcjonalna, co na pewno przyda się późnymi wieczorami. Dodatkowo nie brudzą się one szybko, można je łatwo wyczyścić z wszelkich zabrudzeń i są niezwykle wytrzymałe. Każda zainteresowana osoba może dobrać odpowiednie wymiary listw karniszowych do pomieszczeń, w których mają być one zastosowane, tak aby nie było problemów z ich montażem. Używając ich można zająć się aranżacją przestrzeni okiennej. Te elementy dekoracyjne wykonane są z solidnych materiałów, gwarantujących domownikom długą żywotność.

Oferta dla wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Uniwersalność listew karniszowych sprawia, że pasują one zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych zdecydowanie bardziej nowoczesnych. To pozwoli zaspokoić oczekiwania poszczególnych klientów. Są one bardzo lekkie oraz łatwe w obróbce, jeśli ktoś zechce zamontować je sam - nie stanowi to problemu. Ponadto ożywią każde wnętrze, w którym się znajdą. Można z ich pomocą udoskonalić wiele pomieszczeń, tak aby czuć się w nich dużo lepiej, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie. Listwy odpowiedzialne są za wprowadzenie wyjątkowego nastroju w pomieszczeniach, w których zostaną zamontowane. 

Listwy i szyny karniszowe 

Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów