Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Listwy elewacyjne

Listwy elewacyjne i profile elewacyjne

Stosując listwy elewacyjne mają Państwo możliwość precyzyjnego wykonania różnorodnych ozdób przy oknach i drzwiach budynku, a także utworzyć efektowny gzyms, który odmieni aranżację monotonnych ścian. Listwy elewacyjne mogą stać się stylową dekoracją, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią nowoczesne, nieszablonowe rozwiązania. 

Polistyren ekspandowany jest bardzo trwałym i odpornym na czynniki zewnętrzne materiałem. Jest on głównym budulcem, z którego wykonane są oferowane przez nas listwy i profile elewacyjne. Pokryte masą akrylowo żywiczną Exterior, cechują się odpornością na pleśń, są bardzo odporne na wilgoć, posiada także termoizolacyjne właściwości. Ponadto materiał jest bardzo odporny na kruszenie się i wszelkiego rodzaju odkształcenia. Oczywiście każdy element objęty jest 24-miesięczną gwarancją, na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Bardzo duży wybór wzorów począwszy od typowo klasycznych po nieco bardziej ozdobne i nowoczesne, pozwoli każdemu dobrać elementy spełniające postawione im kryteria estetyczne i wymagania techniczne. Zastosowanie naszych listw elewacyjnych w efekcie finalnym nada każdej elewacji całkiem nowe oblicze, tworząc unikalną aranżację. Klienci, którzy nam zaufali niejednokrotnie decydowali się na nieszablonowe wykonanie, które w połączeniu z wysoką jakością produktów dawały świetny efekt końcowy.

Listwy Elewacyjne przy oknach

Właściwie dobierając listwy elewacyjne, możemy w ciekawy sposób ozdobić także okna, a nawet drzwi. W ostatnim czasie obserwujemy rosnącą popularność profili elewacyjnych, po okresie stagnacji i zapomnienia, ozdoby te znów zaczynają wracać do "łask" klientów. Proste, jednolite monotonne ściany nie są tak efektowne, jak ściany ozdobione dekoracyjnymi elementami umieszczonymi choćby nad każdym z okien.

Oczywiście nienależny przesadzać z ilością ozdób, gdyż całość powinna wyglądać na jednolity i spójny i elegancki projekt. Zapraszamy do zapoznania się także, z pozostałą ofertą naszego sklepu w której znajdą Państwo również ozdobne elementy wewnętrzne takie jak: listwy wykończeniowesztukaterię a także dekorację ścienną.

Listwy elewacyjne 

Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów