Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Listwy sufitowe FLEX

Listwy sufitowe elastyczne

Nasz sklep oferuje bardzo duży wybór listw sufitowych elastycznych z linii flex. Belgijska firma Orac Decor od lat specjalizuje się w ich produkcji, a my, chcąc zapewnić najwyższy poziom jakości oferowanych przez nas produktów, posiadamy całą gamę listw elastycznych właśnie tej firmy. 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo każdy rodzaj listw: wąskie, szerokie, ze wzorami oraz gładkie, co czyni naszą ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Posiadamy także listwy przypodłogowe flex i listwy ozdobne flex.

Czym wyróżniają się listwy sufitowe elastyczne flex produkowane przez Orac Decor? Oto kilka ich zalet:

  • elastyczność
  • wysoka jakość wykonania
  • wodoodporność
  • pokrycie warstwą farby podkładowej

Ponadto istnieje możliwość naprawy specjalną gładzią, co znacznie ułatwia i wydłuża ich eksploatowanie. Bardzo dobra jakość oferowanych przez nas produktów powoduje, że podczas montażu nie dochodzi do pęknięć i rozwarstwień, co znacznie ułatwia pracę. Warto zaznaczyć, iż większość listw sufitowych elastycznych z naszego asortymentu, posiada z tyłu specjalne rowki, w których można ukryć kable. 

Listwy sufitowe flex pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią one także funkcje maskujące wszelkie nierówności. Ten fakt sprawia, że wszelkie remonty stają się dużo łatwiejsze. Pragniemy także zaznaczyć, iż sprzedawane przez nas listwy są koloru białego. Taki kolor jest najbardziej uniwersalny, a warstwa farby podkładowej umożliwia łatwe pomalowanie listw na dowolnie wybrany przez Państwa kolor. 

Wymiary każdej listwy podane są w opisie konkretnego produktu. Umożliwia to dobranie odpowiedniej szerokości. Standardowo sprzedawane przez nas listwy mają 200 cm długości z tolerancją +/- 5 mm. Przy obliczaniu liczby potrzebnych listew bardzo prosimy o doliczenie 10% w związku ze stratami wynikającymi z docinania ich w narożnikach. 

Jeżeli remont trwa, a Państwo nie zdecydowali się jeszcze na zakup odpowiednich listw sufitowych, to oferta naszego sklepu jest właśnie dla Państwa. 

Listwy sufitowe FLEX 

Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów