Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Kleje, narzędzia do docinania listew

Kleje i narzędzia do docinania listew

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo produkty, które pomogą w obróbce zakupionego towaru. To bardzo ważne, aby mieć odpowiednie narzędzia do cięcia i klejenia zakupionych materiałów wykończeniowych takich jak listwy czy panele.

Wśród klejów znajdziecie Państwo produkty takich marek jak Decofix, NMC, Adefix, czy Creativa. Wszystkie z nich przeznaczone są do użytku wewnętrznego.

Kleje marki Decofix znacznie ułatwiają montowanie listew wykończeniowych oraz innych dekoracji ściennych wykonanych z poliuretanu lub styropianu. Kleje te poleca ORAC DECOR - producent listw ozdobnych i wykończeniowych oraz innych elementów ozdobnych na ściany, dostępnych w naszym sklepie. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów klejów marki Decofix, z których każdy cechuje się swoimi unikalnymi właściwościami. Możecie Państwo dobrać klej idealny dla swoich potrzeb, który spełni swoje zadanie w warunkach Państwa mieszkania. 

NMC również jest jednym z czołowych producentów listw wykończeniowych. Firma wyprodukowała także klej, który idealnie nadaje się do sklejenia właśnie tych elementów dekoracyjnych. Należy zaznaczyć, iż klej ten pełni również funkcję wypełniacza ubytków. Po wyschnięciu można go szlifować i malować, dzięki czemu można mu nadać odpowiedni kształt i kolor według swoich potrzeb. 

Firma Creativa oferuje natomiast dwa rodzaje klejów. Klej montażowy służy do przymocowania listew i innych elementów dekoracyjnych do ściany, a klej oznaczony symbolem C310 jest przeznaczony do wypełnienia łączeń na styku dwóch listw. Creativa proponuje również ciekawe rozwiązanie w postaci masy szpachlowej do sztukaterii. Umożliwia ona łatwą naprawę uszkodzonych przy montażu elementów dekoracyjnych. Niezwykle istotną zaletą masy szpachlowej Creativa jest fakt, iż można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo także przymiary do cięcia, które znacznie ułatwią precyzyjne docinanie listew dekoracyjnych. Ponadto oferujemy Państwu klipsy montażowe, które ułatwią zamontowanie listwy przypodłogowej Creativa w modelu LPC-16.

Kleje, narzędzia do docinania listew 

Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów