Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl

Lista produktów producenta: Tarkett

Panele winylowe Tarkett – atrakcyjny wybór dla wnętrza


Odpowiednio dobrana podłoga coraz częściej traktowana jest jako osobny element dekoracyjny każdego pomieszczenia - powinna podkreślić jego styl, dodawać mu elegancji, być trwała i estetyczna. Ważne są także jej cechy użytkowe.


Wybór paneli winylowych Tarkett na podłogę to dobra decyzja zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Podłoga wygląda elegancko i sprawia przyjemne wrażenie. Spośród naszej bogatej oferty mogą Państwo wybrać panele imitujące drewno naturalne stosując je w miejscach wzorowanych w stylu klasycznym oraz takie, które odpowiednią kolorystyką uzupełnią wnętrze bardziej nowoczesne. Panele winylowe Tarkett charakteryzuje atrakcyjne wzornictwo i ciekawa paleta kolorów. Wykonane są z polichlorku winylu co daje im szereg zalet - podłogi takie są ciche, wodoodporne, antystatyczne i przyjemne w dotyku.


Panele winylowe Tarkett – cechy praktyczne


Podłogę winylową Tarkett można układać poprzez klejenie, na zatrzask albo ułożyć poszczególne jej elementy luzem. Powierzchnia paneli została odpowiednio zabezpieczona. Dzięki temu uzyskana podłoga, którą ułożymy posiada wysoką odporność na zarysowanie wszelkiego rodzaju przebarwienia, łatwo jest ją utrzymywać w czystości.


Estetyka paneli winylowych Tarkett


W naszym sklepie oferujemy Państwu wybór paneli Tarkett spośród kilku kolekcji z serii Starfloor oraz ID Essential. W każdej z nich znajdują się dodatkowo różne modele. Podłoga winylowa Tarkett pozwala imitować drewno, kamień, a także metal oraz płytki ceramiczne.


Panele winylowe imitujące naturalne drewno to doskonały wybór do wnętrz rustykalnych z kolei szara podłoga będzie pasować w surowym, nowoczesnym wnętrzu. Jest idealna dla stylu industrialnego. Największym zainteresowaniem cieszą się panele imitujące drewno i spośród takich mamy w swoim sklepie największy wybór. Wybierając je, można mieć podłogę w jednym z naturalnych kolorów drewna. Może ona mieć także wygląd drewna barwionego na jeden z modnych obecnie odcieni.


Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym każdorazowo zyskują Państwo produkt wysokiej jakości. Bogaty wybór wzorów pozwala znaleźć podłogę do każdego wnętrza. Podłogi winylowe, w tym panele, gwarantują przytulny i miły klimat we wnętrzu. Są ciekawą alternatywą dla paneli laminowanych. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami dekoracji ściennych, które oferujemy w naszym sklepie.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.