Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
BETONOWE MEBLE

Meble z betonu

Jeśli poszukujesz oryginalnych mebli do swojego mieszkania albo gabinetu, a nie boisz się nowoczesnych industrialnych trendów w modzie meblarskiej, betonowe meble powinny być Twoim wyborem. Świetnie sprawdzą się w stylistyce minimalistycznej, a także pomogą stworzyć chłodny klimat w pomieszczeniu, którego będą wyposażeniem. Zapraszamy także do zapoznania się z elementami ozdobnymi do wnętrz z naszej oferty. Należą do nich m.in. listwy wykończeniowe, sztukateria a także dekoracje ścienne.

Jak wykonane są betonowe meble

Betonowe meble wykonywane są w dowolnych kształtach i rozmiarach. Mimo tego, że sprawiają wrażenie niezwykle ciężkich, ich przenoszenie nie stanowi jednak większego problemu, ponieważ są to meble lżejsze niż się wydaje. Na lekkość elementów mebli wpływa ich specjalna konstrukcja. Meble wykonuje się z płyt meblowych, które później pokrywane są cienką warstwą betonu. Na powłokę stosujemy betony dekoracyjne firmy HD Surface, które występują w dwóch wariantach:

  • powłoka chropowata, zawierająca charakterystyczne dla betonu nierówności i pęknięcia
  • powłoka gładka, zachowująca deseń betonu

Obie powłoki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, będących głównie odcieniami szarości, bieli, beżu a nawet pojawia się kilka kolorów pastelowych.

Meble betonowe jakie oferujemy

Najczęściej wybieranymi elementami wyposażenia, jakie oferujemy w tej technice, są szafki, meble frontowe oraz półki. Bardzo ciekawie prezentują się krzesła i stoły, a betonowa rama łóżka w sypialni stworzy niepowtarzalny klimat do wypoczynku. Monumentalna lada recepcyjna, będąca betonowym meblem, świetnie sprawdzi się w hotelach, lub sekretariacie firmy.

Beton dekoracyjny jest nieprzemakalny i nie ulega trwałemu zabrudzeniu, dlatego elementy mebli betonowych doskonale sprawdzą się także w kuchni i łazience. Dla naszych klientów niejednokrotnie oferowaliśmy blaty kuchenne, a także umywalki i zlewozmywaki. Ogromne wrażenie robią również drzwi pokryte betonem, oraz szafy, które oferujemy we wskazanych przez klienta rozmiarach i kształtach. Podejmujemy się też wykonania wszelkich elementów dekoracyjnych, nie będących meblami.

Meble betonowe są trwałe i świetnie się prezentują. Wszystkie elementy produkowane są na zamówienie. Czas realizacji to około cztery tygodnie, jednak w zależności od wielkości zamówienia może on ulec zmianie.

BETONOWE MEBLE