Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl

Lista produktów producenta: Orac Decor

Sztukateria styropianowa Orac Decor


Orac Decor to wysokiej jakości sztukateria wewnętrzna, wykonana z elementów poliuteranowych. Duopolimer ma liczne zalety w porównaniu z tradycyjną sztukaterią gipsową – produkty wykonane z tego materiału są bardzo lekkie i wytrzymałe, niepodatne na pęknięcia i uszkodzenia. Długość listew może wynosi 2 metrów, co redukuje liczbę łączeń. Ich instalacja jest czysta, nieskomplikowana i pozwala na czterokrotną oszczędność czasu i nakładu pracy w porównaniu z „mokrym” montażem dekorów gipsowych. Dekoracje Orac Decor na długo zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne, nie wymagając konserwacji i naprawy.


W naszej ofercie spośród produktów firmy Orac Decor znajdą Państwo różne kolekcje stylowych dekoracji sufitowych: gzymsów, rozet, paneli sufitowych, listw sufitowych, gzymsowych, dekoracyjnych, listw ozdobnych, listw przypodłogowych oraz profili wielofunkcyjnych. Oferowane produkty spod znaku Orac Decor nadadzą eleganckiego charakteru ścianom i sufitom w dowolnym pomieszczeniu. Do nowoczesnych wnętrz doskonale dopasują się panele ścienne z zaskakującym efektem 3D, pozwalające na ozdabianie ścian trójwymiarowymi wzorami.


Listwy sufitowe Orac Decor


Listwy oświetleniowe i kinkiety Orac Decor będą pomocne przy projektowaniu oświetlenia w pomieszczeniu. Ich zastosowanie pozwala uzyskać niezwykle intrygujące efekty i potrafi nadać odpowiedni charakter każdemu pomieszczeniu. Zastosowanie specjalnych listew z naszej oferty wraz z oświetleniem ledowym stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Wybór produktów Orac Decor w naszej ofercie uzupełniają profile podłogowe.


Kompleksowy wybór sztukaterii i elementów dekoracyjnych Orac Decor pozwoli zachować spójność stylu w każdym pomieszczeniu. Produkty te mogą zaspokoić najbardziej wyszukane gusty – przykładowo, bogato zdobiona kolekcja Luxxus idealnie sprawdzi się w reprezentacyjnym wnętrzu, nawiązującym do najlepszych, klasycznych wzorów. Axxent o prostych formach z subtelnymi zdobieniami pozwoli wykreować przestrzeń w stylu powściągliwej elegancji. Miłośnicy minimalistycznej prostoty polubią nowoczesną, pozbawioną zdobień, ale opartą na niezwykle wyważonych proporcjach kolekcję Modern.


Elementy dekoracji sufitowych z poszczególnych kolekcji dostępne są także w wersji Flex – dzięki swojej elastyczności mogą być one układane na okręgach oraz zakrzywionych powierzchniach ścian i sufitów.


Produkty Orac Decor są lekkie i łatwe w montażu – wystarczy po prostu przykleić je do odpowiednio przygotowanej powierzchni za pomocą odpowiedniego kleju. Mogą być one również malowane farbą w dowolnym kolorze. Po zastosowaniu odpowiedniego rodzaju kleju i farby zabezpieczającej przed czynnikami atmosferycznymi, listwy Orac Decor doskonale sprawdzą się również na zewnątrz.


Produkty Orac Decor powstały w oparciu o najnowsze technologie, a ich design nawiązuje do najlepszych klasycznych i nowoczesnych wzorów. Dzięki temu będą one trwałą ozdobą w domach prywatnych, ale także w przestrzeni publicznej – restauracjach, urzędach czy galeriach. Ich zastosowanie pozwoli w czysty, łatwy i wygodny sposób zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane pomysły architektoniczne.


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 321 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 321 elementów