Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Listwy ozdobne

Listwy ozdobne

W tej kategorii naszych produktów znajdą Państwo wszelkiego rodzaju listwy ozdobne, które dobrze podkreślają oryginalny charakter wnętrza. Listwy ozdobne które oferujemy wykonane są z duropolimeru oraz poliuretaniu, cechują się wysoką wytrzymałością co bardzo dobrze wpływa na komfort ich późniejszej eksploatacji. Duropolimer oraz poliuretan są odporne na uszkodzenia i zarysowania oraz umożliwiają pomalowanie listw z naszej oferty na dowolnie wybrany przez Państwa kolor. Dodatkowo zmywalność materiału pomoże utrzymać listwy ozdobne w doskonałej w czystości.

W ofercie posiadamy listwy ozdobne sufitowe oraz listwy ozdobne przysufitowe idealnie nadające się do tworzenia ram, dekoracji drzwi lub ścian na przykład oddzielając niżej przyklejoną tapetę od wyżej pomalowanej ściany. Proponujemy także listwy wykończeniowe i dekoracje ścienne. Nasze produkty pomogą Państwu w stworzeniu naturalnego stylu barokowego lub podkreślenia nowoczesnego wnętrza. W ofercie znajdą Państwo również listwy wielofunkcyjne, które poza walorami estetycznymi pozwalają na przeprowadzenie przez nie kabli co na pewno lepiej utrzyma porządek w pomieszczeniu.

Zastosowanie oferowanych listw ozdobnych

Listwy ozdobne dzięki temu, że są wodoodporne mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (na przykład w łazience lub kuchni). W naszej ofercie znajdą Państwo również duropolimerowe panele ścienne przeznaczone zarówno do wnętrz w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Wszystkie nasze produkty z kategorii listw ozdobnych można łatwo naprawić przy pomocy gotowej gładzi, dzięki czemu ewentualne pęknięcia czy otarcia spowodowane meblami ustawionymi blisko ścian, będzie można łatwo i szybko zredukować.

Listwy ozdobne są często wybierane przez osoby, które chcą połączyć w elegancki sposób dwa kolory ścian lub jako element dekoracyjny łazienek i kuchni na styku glazury z farbą. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą listw w wersji Flex, które dzięki swojej elastyczności świetnie nadają się do położenia na powierzchniach, których niewystarczająca równość nie pozwala na zastosowanie sztywnej listwy. Listwy sufitowe Flex są również wybierane na żłobieniach ścian lub na filarach. Żeby wybrać odpowiednią ilość listw, prosimy zmierzyć długość ścian po obwodzie dodając 10% ich długości.

Listwy ozdobne 

Pokazuje 1 - 12 z 141 elementów