Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe Creativa, Lagrus, NMC orac Orac Decor

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór listew przypodłogowych. Znajdziecie Państwo listwy szerokie i wąskie, ze wzorami lub bez. Dzięki temu możecie Państwo dobrać te, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom.

Oferujemy listwy przypodłogowe takich firm jak Creativa, LagrusNMC oraz Orac Decor. Różne firmy oraz wiele kolekcji sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdujące się w naszym sklepie filtry pomogą Państwu w sprecyzowaniu potrzeb, przez co wybór stanie się dużo łatwiejszy. 

Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, iż listwy podłogowe są wykonywane z różnych materiałów. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić listwy wykonane z duropolimeru, MDF, polistyrenu, polistyrenu o wysokiej gęstości oraz poliuretanu. Tak szeroki wybór pozwala na dobranie odpowiedniego rodzaju listwy wykończeniowej, ponieważ każdy materiał ma swoje określone, unikalne właściwości. Pewne wskazówki i porady w tej kwestii znajdą Państwo w opisie każdego produktu. 

Listwy przypodłogowe - zalety

Zaletami listew przypodłogowych, które znajdują się wśród naszego asortymentu, są:

  • wysoka jakość wykonania
  • zmywalność i wodoodporność
  • możliwość przemalowania na wybrany kolor

Sprzedawane przez nas listwy przypodłogowe cechują się łatwym montażem. Doskonale spełniają one swoją funkcję dekoracyjną. Pomagają także ukryć wszelkie nieprawidłowości, jakie pojawią się na styku ściany z podłogą. Ponadto posiadają one specjalne rowki, dzięki którym bez problemu można ukryć kable. Rozwiązanie takie pozwala na łatwy montaż i dostęp do nich w przyszłości bez potrzeby kucia ściany. 

Przedstawiane przez nas produkty mają różne wymiary. Przy każdej z listew są one oddzielnie podane. Długości listew zależą od producentów, lecz w każdym przypadku należy pamiętać o tym, że tolerancja podanego wymiaru wynosi +/- 5 mm. W naszym sklepie sprzedajemy listwy o długości 200 cm, 230 cm, 244 cm, 262 cm. Pragniemy przypomnieć, iż w celu prawidłowego obliczenia liczby potrzebnych listew od całkowitego obwodu podłogi należy odjąć otwory na drzwi (również drzwi balkonowe), a do otrzymanego wyniku należy dodać ok. 5% w związku ze stratami spowodowanymi docinaniem narożników. 

Listwy przypodłogowe 

Pokazuje 1 - 12 z 214 elementów