Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
DEKORACJE ŚCIENNE

Dekoracje ścienne

Ściany to kluczowy element konstrukcyjny każdego pomieszczenia, który obecnie można swobodnie doskonale dekorować. Nuda i pustka na ścianach to coś czego odradza większość projektantów wnętrz. Można je oczywiście udekorować czymś klasycznym jak zdjęcia, obrazy czy plakaty. Można też powiesić zegar lub lustro. Warto jednak pokusić się o coś bardziej oryginalnego i wyszukanego i zaskoczyć bliskich i znajomych stylowymi ścianami naszego domu. Wśród dekoracji ściennych proponujemy: 

Panele korkowe

Składają się one z uciętych na odpowiedni wymiar płyt z korka ekspandowanego. Grubość korka w ofercie naszego sklepu waha się od 15 do 50 milimetrów. Korek taki zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną przegród poziomych i pionowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków oraz tarasów, dachów płaskich i spadzistych. 

Fornir kamienny

To elastyczny produkt sprzedawany w formie elastycznych arkuszy, których grubość nie przekracza 3 milimetrów. Składa się w 98% z włókna szklanego i żywicy epoksydowej oraz w 2% z kamienia. Fornir kamienny jest wyjątkowo lekki, łatwy w montażu, elastyczny oraz odporny na wodę i promieniowanie UV.

Panele ścienne 3D

Panele ścienne 3D to gipsowe panele dekoracyjne sprzedawane w naszym sklepie w kilkudziesięciu wariantach kształtu, rozmiaru i faktury. Producentem wszystkich paneli jest renomowana firma Loft System. Ich panele cechuje wysoki styl i elegancja. Dzięki wykorzystaniu naturalnych komponentów są również przyjazne dla środowiska i ludzi. Sprzedawane są w wariantach odpowiednich zarówno dla nowoczesnych pomieszczeń taki jak salon, jak i dla pokoi dziecięcych.

Kora dekoracyjna

Dekoracyjne płyty korkowe "Virgin" wytwarzane są z korka aglomerowanego pokrytego płatami z naturalnej kory dziewiczej. Z powodu wykorzystania naturalnej kory grubość płyty waha się od 30 do 40 milimetrów. Płytę cechują te same zalety jakie posiadają klasyczne panele korkowe. Zapewnia ona dobrą izolację termiczna i akustyczną w różnych typach pomieszczeń. Wykorzystany materiał jest w 100% naturalny i ekologiczny. Jego trwałość jest przy tym praktycznie nieograniczona.

DEKORACJE ŚCIENNE