Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl

Lista produktów producenta: Creativa

Listwy przypodłogowe Creativa


W naszej ofercie proponujemy Państwu gamę listw przypodłogowych Creativa oraz listwy przypodłogowe flex, dzięki którym uzupełnią Państwo aranżację zarówno nowoczesnego jak i bardziej klasycznego wnętrza, zwieńczając jego idealne wykończenie. Niewątpliwą zaletą produktów Creativa jest możliwość łączenia ich zarówno z naturalną drewnianą podłogą, panelami a także kamieniem. Możne je również z powodzeniem stosować jako połączenie sufitu i ścian.


Listwy przypodłogowe Creativa nie tylko jako dekoracja


Listwy Creativa stanowią nie tylko element dekoracyjny we wnętrzu, ale także wypełniają szczelinę między ścianą, a podłogą i doskonale maskują wszelkiego rodzaju kable prowadzone przy ścianach. Listwy Creativa wykonane są z polistyrenu wysokiej gęstości dzięki czemu cechują się wysoką trwałością oraz wytrzymałością. Najlepszej jakości materiał, z którego są wykonane gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia oraz wilgoć. Dodatkową zaletą jest możliwość pomalowania na dowolny kolor ogólno dostępnymi farbami bezrozpuszczalnikowymi.


Listwy Creativa są łatwe w montażu ze względu na swoją lekkość i możliwość odpowiedniego docinania każdego elementu. Dzięki możliwości malowania listew na dowolny kolor można dobrać listwy zarówno do eleganckiego, klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza, pomieszczenia. Listwy przypodłogowe Creativa cechuje prostota wykonania, a zarazem elegancja.


Które listwy Creativa wybrać?


Jeśli jesteś zainteresowany ale nie wiesz, który z produktów będzie najlepszy dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej listwy. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Nasza oferta stale jest powiększana.


Aby obliczyć odpowiednią ilość listew należy zmierzyć obwód całego pomieszczenia oraz dodać dodatkowe 5 procent na starty związane z przycinaniem.


na stronę
Pokazuje 217 - 224 z 224 elementów
Pokazuje 217 - 224 z 224 elementów