Kontakt
SALON SPRZEDAŻY
ul.Wieniawskiego 64
Kraków 31-436

godziny otwarcia:
pon-pt : 8:30 - 17:00

Kontakt:
tel: 783 345 504
sklep@listwy-dekoracyjne.pl
SZTUKATERIA

Estetyzacja przestrzeni sztukaterią

Sztukateria ścienna oraz sufitowa doskonale uzupełniają estetyczny akcent wnętrza. Taka forma dekoracyjna upowszechniła się w okresie baroku, rokoka oraz klasycyzmu, nadając wnętrzom oraz dziełom architektonicznym majestatyczny charakter. Na kategorie produktów w naszej ofercie, składają się szczególne elementy dekoracyjne, które nadają wnętrzu klasyczny charakter, jednak na współczesnym rynku sztukaterii można dostrzec jej rozwój w kierunku który będzie odpowiedni także dla nowoczesnych przestrzeni.

Specjalistyczny asortyment dekoracyjny

W ramach naszego specjalistycznego asortymentu dekoracyjnego, mamy do zaoferowania szeroką kategorię sztukaterii, a więc elementów dekoracyjnych, które dopełnią charakter każdego wnętrza.

W skład naszej oferty asortymentowej dla kategorii sztukaterii wchodzą rozety, panele ścienne, obudowy okien i drzwi wewnętrznych oraz dekoracje ścienne.

Posiadamy bardzo liczną gamę wariacji rozet dekoracyjnych, od bardziej tradycyjnych o kwiatowych nawiązaniach po bardziej nowoczesne, prostsze w rzeźbieniu i stanowiące wariacje różnorodnych kształtów. Warianty paneli ściennych także znacznie różnią się między sobą. Posiadamy zarówno bardziej klasyczne formy o bardziej kwadratowych lub prostokątnych kształtach, ale także wariacje na wzór rombu czy trapezu. Oferujemy obudowy okien i drzwi wewnętrznych. Te elementy o przeznaczeniu dekoracyjnym różnią się własnościami oraz rodzajem zdobień. W zależności od potrzeby możemy zaoferować proste listwy wykończeniowe oraz bogate w detale frontony i elementy obudowy. W obrębie szerokiej kategorii sztukaterii, możemy także zaproponować kilka rożnych modeli dekoracji ściennych. Mogą one także zostać wykorzystane jako dekoracja sufitowa.

Różnorodność wyboru sztukaterii

Oferujemy w znacznej mierze sztukaterie w wariacjach klasycznej bieli, jednak w zależności od wariantów produktów oraz subkategorii posiadamy także zdobienia o rożnych odmianach kolorystycznych. Modele różnią się od siebie – mogą motywami nawiązywać do klasycznych wzorów, ale mogą także stanowić doskonale dopełnienie przestrzeni nowoczesnych i odbiegających od klasycyzmu. Nasza sztukateria nada szczególną wartość każdemu rodzajowi przestrzeni.

SZTUKATERIA