LISTWY WYKOŃCZENIOWE

Listwy wykończeniowe jako doskonały element dekoracyjny

W XXI wieku ciężko sobie wyobrazić kończenie nowego lokalu lub wykańczanie świeżo wyremontowanego pokoju bez zastosowania jakichkolwiek listew ozdobnych. Wśród zaprezentowanych produktów znajdziecie Państwo listwy wykończeniowe, w tym listwy ozdobne, którym łatwo ukryjecie na przykład niewielki karnisz, kable internetowe lub po prostu oddzielicie Państwo kolor ściany od bieli sufitu pomalowanego farbą antyrefleksyjną.

Listwy wykończeniowe - wytrzymałość i formowanie!

Oprócz zwykłych listw poliuretanowych cechujących się dużą lekkością zbliżoną do wagi styropianu oraz wyjątkowo - jak na tak niewiele ważący materiał - wytrzymałością, w naszej ofercie znajdziecie Państwo także listwy wykończeniowe poliuretanowe typu Flex, które z łatwością dostosują się do każdej krzywizny. Tego typu rozwiązania stosowane są do wykończeń gzymsów oświetleniowych i innych nietypowych zakrzywień ściennych i sufitowych.

Listwy przypodłogowe

Podobne rozwiązania dostępne są również w wersji przypodłogowej. Dzięki naszym produktom wykończycie Państwo w sposób bardzo estetyczny i zapewniających trwałość na wiele lat na przykład świeżo położone panele lub wszelkiego rodzaju parkiety. Również dla listew przypodłogowych oferujemy Państwu listwy wykończeniowe elastyczne typu Flex, które można dopasować do wszelkich, nietypowych krzywizn murarskich. Dzięki takim rozwiązaniom będziecie Państwo w stanie zrealizować dowolne pomysły z dziedziny architektury wnętrz.

Duże powierzchnie płaskie

Dostępne u nas listwy wykończeniowe to również listwy ścienne pozwalające na przełamanie w sposób bardzo estetyczny i wytrzymały wszelkich dużych powierzchni gładkich i tworzenie na nich niewielkich gzymsów lub wzorów ozdobnych przy wykończeniu ścian.

Jakość listw wykończeniowych to podstawa!

Nasze listwy wykończeniowe nadają się idealnie do malowania są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a oprócz tego cechują się niezwykłą wręcz lekkością, co ułatwia montaż i transport produktów. Do każdego rodzaju listew ozdobnych - niezależnie od tego, czy mowa tu o listwach podłogowych, sufitowych, czy o listwach karniszowych - możecie Państwo od razu nabyć preferowane i zalecane przez nas kleje i narzędzia do przycinania, co zapewni trwały i bezproblemowy montaż.

LISTWY WYKOŃCZENIOWE